Alfonso Ribeiro, znany z “Księcia z Bel-Air”, dzieli się poruszającym zdjęciem swojej córki dzień przed jej czwartymi urodzinami.

LUDZIE

Córka gwiazdy “Księcia z Bel-Air”, Alfonso Ribeiro, Ava Sue, była zaangażowana w wypadek na hulajnodze, który spowodował obrażenia, wymagając operacji.

Incydent miał miejsce zaledwie dzień przed czwartymi urodzinami dziewczynki.

Ava Sue doznała obrażeń po upadku z siedzącej hulajnogi. Niestety, odniosła poważne blizny, rozległe stłuczenia i poważne oparzenia wokół prawego łokcia, ramienia i okolic prawego oka.

Zarówno Alfonso, jak i jego żona Angela Ribeiro, udostępniali aktualizacje dotyczące stanu zdrowia Avy Sue.

“To nie ten rodzaj dnia, który sobie życzy się na przeddzień swoich czwartych urodzin.

Chciałbym tylko wyrazić moją szczere wdzięczność dla [Kare MD Skin Health] za pomoc w nagłej opiece i procedurze, która pomogła zmniejszyć prawdopodobieństwo [powstawania blizn].

“Jestem tak dumny z odwagi mojej małej córki podczas operacji,” napisał Alfonso obok zdjęć swojej córki, dziękując personelowi medycznemu za ich szybką reakcję.

Angela natomiast wyraziła uczucie, że coś złego mogłoby się wydarzyć, odwołując się do instynktu matki.

“Wytłumaczyłam rodzinie, dzieciom, niani i przyjaciołom, którzy pomagali w przygotowaniach do urodzin Avy, że dzisiaj nie zrobimy nic szalonego ani ryzykownego, co mogłoby spowodować wizytę na oddziale ratunkowym.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Alfonso Ribeiro (@therealalfonsoribeiro)

Dosłownie upewniłam się, że każdy spojrzał mi w oczy, gdy wypowiedziałam te słowa,” napisała.

Gdy Ava Sue trafiła do Kare MD Skin Health, dr Raffy zdecydował, że potrzebuje operacji, aby zminimalizować ryzyko możliwych blizn.

“To nie był fajny sposób na spędzenie swojego ostatniego dnia jako trzylatek, ale była prawdziwą wojowniczką,” napisała matka. “Dajcie temu słodkiemu dziewczynce dodatkowe uściski wieczorem.”

Zespół Kare MD Skin Health złożył życzenia urodzinowe swojej młodej pacjentce na Instagramie, dziękując Alfonso za zaufanie swojej córce.

“Bardzo dziękuję za bardzo miłe słowa [Alfonso].

To dla nas wielki zaszczyt opiekować się twoją cenną księżniczką Avą. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia,” napisali w opisie zdjęcia.