W pewnego poranka zauważyli, jak w ich ogrodzie formuje się tajemniczy rów.

LUDZIE

Podczas gdy Emma pracowała kosiarką w przodzie ogrodu, ich rutyna została przerwana przez nieoczekiwane odkrycie: tajemnicza dziura w ziemi.

W ciągu dnia ten niepozorny rów stopniowo się poszerzał, zaskakująco osiągając głębokość dwóch metrów.

Aby zwiększyć napięcie, dziura skrywała dziwną niespodziankę: wyblakłe, zardzewiałe stopnie.

Choć obecne wymiary dziury uniemożliwiają wejście do niej, władze podejrzewają, że znaleziony tunel pod posesją Jamesów może być połączony z kanałem, który został ukryty 35 lat temu.

Aby uzyskać odpowiedzi, para zwróciła się do firmy budowlanej, która wybudowała ich dom w 1984 roku. Niestety firma nie mogła wyjaśnić celu tunelu.

Emma wyraziła swoje zdziwienie: “To naprawdę zagadkowe, te schody prowadzą w dół, ale nie ma znaków ich przeznaczenia ani pokrycia, aby je ukryć.

Poniżej jest mieszanka cementu i zardzewiałego metalu.

Czekamy, aż ktoś przyjdzie, aby zbadać i wyjaśnić; nie czuję się komfortowo, pozostawiając tę zagadkę w moim podwórku.”

Mimo twierdzeń lokalnej rady, że tunel prowadzi do zasypanego trzydzieści lat temu odpływu, właściciele domu pozostają sceptyczni.

Będą przekonani dopiero po przeprowadzeniu oficjalnego śledztwa.

Chociaż władze zapewniły, że zostanie przeprowadzone dokładne śledztwo, dotąd nikt nie został do tego zadania wyznaczony.

Właściciele domu gorączkowo mówią, aby nie tworzyły się kolejne rowy, które stanowiłyby potencjalne zagrożenie.

Z niechęcią i brakiem konkretnych odpowiedzi postawili profilaktycznie tablice ostrzegawcze, aby zapobiec przypadkowym wypadkom w tajemniczej dziurze.

Rodzina Jamesów pozostaje napięta i pragnie rozwiązania oraz jasności co do tajemniczej podziemnej struktury, która zakłóciła ich spokojną posiadłość.