Stewardesa linii Alaska Airlines, Shelia Frederick, podejrzewała młodą dziewczynę i starszego mężczyznę, gdy wsiadali na pokład lotu z Seattle do San Francisco.

LUDZIE

Mężczyzna był elegancko ubrany, podczas gdy dziewczyna nie, i odmawiała nawiązania kontaktu wzrokowego z nikim.

Podczas wykonywania swojej pracy na pokładzie samolotu Shelia nie mogła przestać myśleć o dziewczynie i ostatecznie opracowała genialny plan, który wymagał prawdziwej odwagi.

Odwagi, która oznaczała, że ta młoda dziewczyna zostanie uratowana przed niebezpieczną sytuacją.

Shelia nie mogła zignorować dziewczyny i desperacko próbowała nawiązać kontakt wzrokowy, podczas gdy serwowała przekąski na pokładzie lotu.

Przekazała swoje podejrzenia koledze, a obaj współpracowali, aby rozproszyć uwagę mężczyzny, podczas gdy Shelia próbowała przyciągnąć uwagę dziewczyny.

„Na koniec spojrzała w górę, a spojrzenie w jej oczach było po prostu poruszające, więc przeprosiłem, żeby wrócić do tyłu, i po prostu się załamałem”, powiedziała Shelia w wywiadzie w programie Good Morning Britain.

Shelia wymyśliła genialny plan, w którym umieściła kartkę i długopis w jednej z toalet na pokładzie samolotu, a następnie zamknęła toaletę, mając nadzieję otworzyć ją tylko dla dziewczyny.

Podczas gdy jej kolega rozpraszał uwagę mężczyzny, Shelia wskazała na toaletę i udawała, że pisze. Następnie czekała, mając nadzieję, że dziewczyna zrozumie.

Na szczęście dziewczyna przeprosiła, żeby skorzystać z toalety.

Mężczyzna został na zewnątrz toalety z nią, ale Shelia odmówiła opuszczenia obszaru i nadal obserwowała mężczyznę.

„Zostawiłem karteczkę w jednej z toalet”, powiedziała Shelia.

„Odpowiedziała na kartkę, mówiąc: 'Potrzebuję pomocy’.”

Shelia poinformowała pilota, który skontaktował się z kontrolą ziemi, aby nakazać władzom zatrzymanie mężczyzny po wylądowaniu samolotu.

Posłuchaj całej historii o bohaterskiej stewardesie w poniższym klipie.

Shelia pozostała w kontakcie z dziewczyną, którą uratowała przed handlem ludźmi, i obie rozmawiały kilka razy przez lata. Dziewczyna nawet uczęszcza na studia, według Western Journal.

„Jeśli zobaczysz coś, powiedz coś”, instruuje Shelia innych.

Proszę, udostępnij to, aby przypomnieć ludziom o zaufaniu do swoich instynktów i oddać hołd odważnej i wspaniałej Shelii Frederick.

Jest ona świetnym przykładem dla nas wszystkich.