Sofia Vergara i Joe Manganiello ogłaszają głęboko smutną wiadomość.

LUDZIE

Była aktorka z “Współczesnej rodziny”, Sofia Vergara, obchodzi obecnie swoje 51. urodziny we Włoszech i otwarcie i szczerze mówi o wyzwaniach starzenia się.

Sofia Vergara świętowała swoje 51. urodziny ze swoimi “najlepszymi przyjaciółkami” we Włoszech i opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym w tle widać wodę, a jej nieskazitelne, nienalakierowane wyrażenie twarzy.

Była modelka CoverGirl opublikowała serię zdjęć na Instagramie podczas swojej urodzinowej wycieczki we Włoszech.

Rozpalali fajerwerki jak świece, chodzili na lunch z przyjaciółmi i zostali zaskoczeni urodzinową serenadą w ekskluzywnej restauracji.

Vergara obecnie obchodzi swoje 51. urodziny ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami w Capri, we Włoszech.

Jej fani byli rozczarowani, że jej mąż, Joe Manganiello, był zauważalnie nieobecny na uroczystościach.

Ale teraz potwierdza tożsamość niezawodnych źródeł to, co podejrzewaliśmy od samego początku…

Czy chcesz wiedzieć, co się stało? Przeczytaj poniżej.

Page Six ekskluzywnie dowiedział się, że Sofia Vergara i jej mąż Joe Manganiello rozstają się po siedmiu latach małżeństwa.

Para powiedziała w oświadczeniu: “Podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie.

Jako dwie osoby, które się kochają i bardzo się o siebie troszczą, uprzejmie prosimy o szacunek dla naszej prywatności w tym czasie, gdy przechodzimy przez ten nowy etap naszego życia.”

Gwiazda “Współczesnej rodziny” obchodzi obecnie swoje 51. urodziny we Włoszech z grupą przyjaciół, ale bez Manganiello ani swojego obrączki.

Źródło dodało: “Sofia i Joe oddalili się od siebie od pewnego czasu i zastanawiają się, jak będzie wyglądała ich przyszłość.”

Vergara odwiedziła Manganiellego, który ma 46 lat, w zeszłym miesiącu na planie jego nowego filmu “Nonnas” z Vince’em Vaughnem w Hoboken, w stanie New Jersey.

Sędzia popularnego programu NBC “Mam talent”, Vergara, obecnie przebywa z najbliższymi przyjaciółkami w Capri i dzieli się uwodzicielskimi zdjęciami na Instagramie.

Fani na Instagramie zauważyli nieobecność Manganiello, na co Sofia Vergara odpowiedziała w poście na Instagramie: “Kiedy życie daje ci cytryny, przyjedź do Włoch, żeby je wycisnąć.”

Aktor “Współczesnej rodziny” wydaje się mieć najlepszy czas swojego życia pomimo rozstania.

Jeden napisał: “Czy ktoś jeszcze się zastanawia, gdzie jest Joe?”, podczas gdy inny powiedział: “Zastanawiam się, gdzie jest jej mąż, nie pojawił się na żadnym z zdjęć ani filmów.”

Podobnie kontrowersyjny był post na Instagramie Manganiellego, w którym życzył swojej żonie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, z prostym przesłaniem “¡Feliz Cumpleaños Sofa!” po hiszpańsku.

Inne źródło powiedziało nam: “Na początku wielkiego urodzinowego wyjazdu Sofii, jej bliscy tłumaczyli nieobecność Joe’a tym, że kręci na wschodnim wybrzeżu; ta wymówka nie przetrwała długo, kiedy wybuchł strajk scenarzystów, ale gdy wszedł w życie strajk aktorów, mógłby być na pierwszym dostępnym samolocie… i oczywiście nie był.”

“Więc teraz nikt nie próbuje udawać, że wszystko nie skończyło się. To się skończyło. Jest zakończone.”

Na ich ślubie obecni byli współpracownicy Sofii Vergary z “Współczesnej rodziny” Ariel Winter, Ed O’Neill, Eric Stonestreet, Jesse Tyler Ferguson, Julie Bowen, Sarah Hyland i Ty Burrell, a także współpracownicy Joe Manganiellego z “Prawdziwej krwi”, Anna Paquin i Stephen Moyer.

Ślub odbył się w listopadzie 2015 roku w Palm Beach, na Florydzie.

Obecni byli także Channing Tatum i Reese Witherspoon.

Vergara, która ma 31-letniego syna o imieniu Manolo ze swoim pierwszym mężem Joe Gonzálezem, poznała Manganiello na kolacji Stowarzyszenia Korespondentów Białego Domu w 2014 roku, gdy była zaręczona z przedsiębiorcą Nickiem Loebem, którego poznała dzięki swojemu byłemu koledze z serialu, Fergusonowi.

Po zakończeniu związku aktorki z Loebem, Manganiello natychmiast wysłał jej SMS-a i poprosił o jej numer.

Gwiazda “Magic Mike XXL” powiedziała w wydaniu magazynu People z 2020 roku: “Bardzo wcześnie wiedziałem, że mogłem jej zaufać, a ona bardzo szybko wiedziała, że mogła mi zaufać.

Jesteśmy obaj bezinteresownymi ludźmi, którzy mogą postawić potrzeby partnera ponad własne.”