Dziesięć lat po tym, jak matka zostawiła swoją roczną córkę w opuszczonym domu, wraca i odkrywa niewiarygodne

LUDZIE

W Jarosławlu, rosyjskim mieście, miała miejsce ponad 10 lat temu straszliwa tragedia.

Jarosławiel nigdy nie zapomni tego strasznego wydarzenia, które tam się wydarzyło!

Jeden z sąsiadów słyszał przez długi czas płacz dziecka w domu niedaleko jego, ale wtedy nie zastanawiał się nad tym zbytnio i kontynuował swoje normalne czynności.

Minione lata nie przestały pozostawiać swoich dzieci na rok w domu, który jest matką i ojcem, aby rozszerzyć wyobraźnię.

Zauważyła, że dziecko płakało niekontrolowanie w kolejnych dniach.

Nigdy nie było widać świec ani oznak aktywności, chociaż nikt nie zauważył żadnych oznak życia w rezydencji.

Kiedy policja wszedł do domu, znaleźli go opuszczony i pusty; Poprzedni mieszkańcy zabrali wszystkie swoje rzeczy, wyczyścili dom i zniknęli.

Jaka to smutna, że jej mała dziewczynka była jedyną, która jeszcze była w domu! Jednoroczna córka została pozostawiona sama na kilka dni na zimnej, brudnej podłodze.

Po dalszych dochodzeniach władze zidentyfikowały noworodka jako Lizę Wierbicką, chociaż jej rodzice nie byli odnaleźli, a nikt nie wiedział, gdzie się znajdują.

Mała Liza została zabrana do lekarza i spędziła kilka dni w szpitalu, aby upewnić się, że jest odpowiednio pielęgnowana po swoim doświadczeniu.

Kobieta o imieniu Inna Nika opiekowała się swoim chorym synem, gdy był w szpitalu, i była obecna dzień i noc.

Pewnego dnia usłyszał krzyk z sąsiedniego pokoju i, ciekawy i zaniepokojony, spojrzał, co się dzieje.

Liza była tam w pokoju, a Inna poczuła silną więź matczyną z małą dziewczynką.

Od tego dnia Inna odwiedzała Lizę codziennie i przynosiła jej ubrania, jedzenie i zabawki.

Pewnego dnia zauważył, że dziewczynka uznawana była za wystarczająco silną, by zostać wypuszczoną ze szpitala i zabraną do domu dziecka.

Inna poczuła się tak pusta i pragnęła zobaczyć się z małą dziewczynką, że ​​podjęła decyzję, aby ją odwiedzić!

Kiedy ją znalazł, nie miał wątpliwości, że chce adoptować dziewczynkę.

Po długim procesie adopcyjnym, który Inna rozpoczęła tak szybko, jak to możliwe, Liza została zezwolona na zamieszkanie z Inna i jej rodziną, gdzie była kochana tak, jakby była jednym z nich.

Ze względu na biurokrację i czasy przetwarzania, Liza miała prawie dwa lata, gdy Inna ją adoptowała. Nie mogła żuć ze strachu przed głośnymi dźwiękami! Doznała poważnego urazu…

Kiedy ciemne dni były już za nią, Inna była bardziej zdeterminowana niż kiedykolwiek, by dać małej dziewczynce miłość i troskę, które zawsze potrzebowała.

Z czasem Inna zapisała Lizę do szkoły tańca, mając nadzieję, że stanie się bardziej pewna siebie i wyjdzie ze swojej skorupy. Liza miała trudności w nauce chodzenia.

Nikt nie wiedział dlaczego, ale z całej miłości i troski, jaką otrzymywała od swojej matki adopcyjnej, nie minęło wiele czasu, zanim Liza rozkwitła jak każda inna dziewczyna w jej wieku.

Liza, teraz w wieku nastoletnim, wygrała kilka konkursów piękności, wyróżniła się w konkursach talentów i podpisała swój pierwszy kontrakt jako modelka.

Stała się rosyjską supergwiazdą dzięki swojej karierze modelki i niesamowitej historii życia, tak bardzo, że jej matka biologiczna chciała się z nią skontaktować, gdy usłyszała o niej.

Ale Liza nie chciała mieć nic wspólnego z matką, która ją porzuciła, gdy była niemowlęciem.

Jestem szczęśliwy, że Liza miała cudowne życie z kochającą rodziną; Podzielmy się tą niesamowitą i inspirującą historią, aby zachęcić nas wszystkich do czynienia dobra!